top of page

Kiti Gaminiai

Bio kompozito profiliai gali būti naudojami daugelyje pramonės sričių statybų industrijoje, baldų gamyboje, automobilių pramonėje, visur, kur reikia alternatyvos medienai arba organiškam plastikui. 


Mūsų gaminami bio kompozito profiliai gali būti pritaikyti tiltams, prieplaukoms, lieptams, baseinų terasoms, lysvėms, inkilams, aviliams įrengti, vidaus ar lauko baldų gamyboje. Kiekvienam jūsų projektui galime pritaikyti tvarius sprendimus.


InoWood komanda sukūrė ir siūlo įsigyti standartinių praktiškų ir unikalių gaminių, kuriuos rasite mūsų svetainėje. Tačiau esame pasirengę įgyvendinti ir kitokias užsakovų idėjas. Tad kviečiame dizainerius, architektus, projektuotojus kreiptis dėl galimybių įgyvendinti vizijas naudojant WPC kompozitą. 


InoWood specialistai individualiai kiekvienam projektui pritaiko gaminių asortimentą – projektuojame, gaminame, komplektuojame, montuojame, taipogi konsultuojame įvairiais iškilusiais klausimais architektus, statytojus ir klientus norinčius užsakyti ypatingus gaminius iš kompozito.


Profesionali montavimo komanda gali atlikti visus su montavimu susijusius darbus greitai ir kokybiškai arba pateiksime rekomendacijas, kaip sumontuoti patiems. 


Mes tausojame aplinką – gaminame vien tik iš perdirbtų žaliavų, nenaudojame pavojingų medžiagų, o mūsų gaminiai yra 100 % perdirbami. Didžiuojamės būdami vieninteliu bio kompozito dangų ir profilių gamintoju Lietuvoje.

​Susiję projektai

bottom of page