top of page

InoDeck terasos

Bio kompozito terasinių lentų  sistema InoDeck skirta įvairaus dydžio, formos bei pageidaujamos spalvos terasoms, tiltams, erdvėms prie baseino ar prieplaukoms įrengti.


InoDeck medžio plastiko kompozito lentų terasa – puikus pastato tęsinys, atskiriantis išorės ir vidaus erdves. Ilgaamžės WPC terasinės lentos atlaiko didelį svorį, drėgmę ir temperatūros svyravimus. InoWood specialistai padės rasti estetišką ir komfortišką sprendimą Jūsų namų eksterjerui.


InoWood specialistai projektuoja terasas pagal užsakovo pateiktus duomenis, pritaiko gaminius pagal architektūrinį projektą ar kliento viziją. Profesionali montavimo komanda atlieka visus su montavimu susijusius darbus greitai ir kokybiškai arba pateikia rekomendacijas, kaip sumontuoti patiems. 


InoDeck terasų montavimas

Terasinės sistemos InoDeck įrengiamos naudojant medžio plastiko kompozito (angl. WPC – wood plastic composite) terasines lentas. InoWood populiariausios medžio plastiko kompozito terasinės lentos yra Premium TL ir Solid20 TLRC


Terasą iš medžio plastiko kompozito terasinių lentų įrengiama naudojant aliuminio ar cinkuoto metalo skersines sijas, galinius uždengimo profilius ir specialius nerūdijančio plieno ar plastikinius lentų tvirtinimo laikiklius. 

Laikikliai tvirtinami savisriegiais naudojant įprastinius įrankius, tad terasos montavimas, naudojant InoWood gaminius, bus paprastas, lengvas ir greitas! Medžio-plastiko kompozito lentos terasoms daug atsparesnės už medines lentas, todėl terasa iš WPC terasinių lentų – optimaliausias sprendimas kainos, kokybės bei laiko atžvilgiu.

​Susiję projektai

bottom of page