top of page

InoDeck terasos

Bio kompozito terasinių lentų  sistema InoDeck  skirta įvairaus dydžio, formos bei pageidaujamos spalvos terasos aikštelėms, tiltams, erdvėms prie baseino ar prieplaukoms įrengti.


InoDeck terasa – puikus pastato tęsinys, atskiriantis išorės ir vidaus erdves. Ilgaamžė terasos danga pasiruošusi atlaikyti didelį svorį, drėgmę ir temperatūros svyravimus. Kartu rasime estetišką ir komfortišką sprendimą.


InoWood specialistai projektuoja terasas pagal užsakovo pateiktus duomenis, pritaiko gaminius pagal architektūrinį projektą ar kliento viziją. Profesionali montavimo komanda gali atlikti visus su montavimu susijusius darbus greitai ir kokybiškai arba pateiksime rekomendacijas, kaip sumontuoti patiems. 


InoDeck terasų montavimas

Terasinės sistemos InoDeck įrengiamos naudojant BIOkompozito (angl. WPC–woodplastic composite) terasines lentas. 


Terasą iš medžio plastiko kompozito lentų įrengsite naudodami WPC ar cinkuoto metalo skersines sijas, galinius uždengimo profilius ir specialius nerūdijančio plieno ar plastikinius lentų tvirtinimo laikiklius. 

Laikikliai tvirtinami savisriegiais naudojant įprastinius įrankius, tad terasos montavimas, naudojant InoWood gaminius, bus paprastas, lengvas ir greitas! Medžio-plastiko kompozito lentos terasoms daug atsparesnės už medines lentas, todėl WPC lentų terasa–optimaliausias sprendimas kainos, kokybės bei laiko atžvilgiu.

​Susiję projektai

bottom of page