top of page
Terasinė lenta Premium TL

Pasinaudokite proga ir InoDeck terasines lentas Premium TL (rudos spalvos) įsigykite už specialią kainą !

Medžio plastiko kompozito InoDeck terasinė lenta Premium TL - pati perkamiausia ir populiariausia lenta privačiam sektoriui. InoDeck Premium TL produktas charekterizuojamas kaip puiki WPC terasinė lenta. Šios WPC terasinės lentos pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu.
InoDeck Premium TL terasinės lentos apibūdinamos, taip kad:
- abi lentos pusės iškart paruoštos naudoti;
- tinka terasoms, kur nėra didelis intensyvumas;
- pritaikytos privačioms erdvėms, balkonuose;
- nėra tinkamos pjauti kampu;
- maksimalus atstumas tarp viršutinio karkaso lagių - 500mm.

 

Kitas alternatyvus InoWood produktas šiai lentai yra WPC terasinė lenta Solid20 TLRC. Abi šios WPC terasinės lentos yra puikus pasirinkimas siekiant užtikrinti estetišką Jūsų namų eksterjerą.

 

Kitas svarbus šiuolaikinės terasos aspektas yra terasos šonų užbaigimo profiliai. InoWood siūlo specialų WPC profilį skirtą tokiems užbaigimams. Pagrindinis privalumas, jog toks WPC profilis gaminamas tų pačių spalvų kaip InoWood WPC terasinės lentos.  

Terasinė lenta Premium TL

35,88 €Price
Profilio spalva
  • 4000 × 145 × 28 mm

Į užsakymą pridėkite pageidaujamus gaminius ir kiekius. Patvirtinus užsakymą mes susisieksime su Jumis dėl papildomų užsakymo detalių ir parengtą pasiūlymą atsiųsime jums nurodytu el. paštu.

Jei nežinote reikalingo ilgio, kiekio ar būtinų priedų - atsiųskite savo projektą mums el.paštu arba prisekite kontaktų formoje - parengsime jums projektavimo, gamybos, pristatymo ir montavimo pasiūlymą.

* Daugiau informacijos apie gaminių grupes ir technines savybes rasite  Gaminių puslapiuose.

* Montavimo instrukcijas, technines specifikacijas ir kitą naudingą informaciją rasite čia.

Susiję produktai