top of page
InoWood_Gamykla_wpc_bio-kompozito terasos ir tvoros lentų ir apkalos gamyba.jpg

Apie InoWood

Gamyboje ir versle mes įvardijami kaip žiedinės ekonomikos pavyzdys, kasdienybėje –  kuriame gražesnę ir praktiškenę aplinką, visgi labiausiai džiaugiamės būdami ekologijos dalimi ir perdirbtą antrinę žaliavą prikeldami antram gyvenimui!

InoWood WPC produktai: medžio- plastiko kompozito terasinės lentos, fasado apdailos profiliai, tvorų profiliai ir tvorų segmentai bei kiti mažosios architektūros profiliai, kurie dėl savo ilgaamžiškumo savybių  vis labiau populiarėja  ne tik gyvenamosiose, bet ir visuomeninėse erdvėse. Laimi visi  – Jums gaminame  itin patvarius ir praktiškus  WPC gaminius, o kartu mes tausojame gamtą bei aplinką.

Vartotojiškumo mažinimas  – tai ne mada, o sąmoningesnės ir brandesnės visuomenės požymis.

InoWood tausoja aplinką – gaminame vien tik iš perdirbtų žaliavų, nenaudojame pavojingų medžiagų, o mūsų gaminiai yra 100 % iš antrinių žaliavų be to, gali būti vėl ir vėl perdirbami. Sutelkiame visą dėmesį į aukščiausią gaminio kokybę. Gamykloje yra šešios modernios ekstruzijos linijos, veikiančios 24 val. be sustojimo. Aukštos kvalifikacijos technologai užtikrina ekstruzijos linijų priežiūrą. Nuolat tikriname gaminių kokybę, laikydamiesi tarptautinių standartų atliekame laboratorinius tyrimus.

Sertifikatai

InoWood produkcija yra sertifikuota - degumo klasė B-roof ir B-floor.

2013 m. Vokietijos laboratorija SKZ atliko InoWood medžio-plastiko kompozito terasinių lentų tyrimus ir patvirtino, kad jos atitinka WPC gamintojų asociacijos „QG-Holzwerkstoffe“ keliamus reikalavimus. Tuo tikslu šios institucijos komisija atliko gamybos kontrolės sistemos inspekciją ir išdavė kokybės sertifikatą, suteikiantį teisę naudoti kokybės etiketę.

Taip pat esame  atlikę Inowood produktų techninius tyrimus KTU laboratorijų centre ir  Gaisrinių tyrimų centre, buvo tikrinama Inowood gaminamų  WPC lentų degumo klasė.  Jos nedegė prie 695 °C! 

Mūsų  produktai atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Įmonės istorija

1992 m.

2012 m.

2013 m.

UAB “InterVilža, įkurta 1992 m., kaip gamybinė įmonė veikia jau nuo 1935-ųjų. Iš pradžių tai buvo artelė, gaminusi plastikines šukas ir sagas, vėliau, gamyklai plečiantis, prijungus kitas įmones, buvo įkurtas susivienijimas “Neringa”, garsėjęs savo plastikiniais žaislais. Privatizavimo proceso metu, suskilus susivienijimui, buvo įsteigta įmonė - UAB “InterVilža”.

Pradedamas gaminti BIO kompozitas. Tuo metu įmonė sukuria prekės ženklą “InoWood”. Šiandien esame didžiausi medžio plastiko kompozito gamintojai, Baltijos šalyse. 24 valandas per parą nenutrūkstamai veikia 6 gamybos linijos. Lietuviško kapitalo bendrovė jau septynerius metus gamina aukščiausios kokybės WPC profilius. "InoWood", įvardijamas kaip "Amžinas medis", reiškia daugiau nei ilgaamžiškumą ar kitas puikias eksploatacines savybes, tai mežiaga, tausojanti aplinką bei gamtą. 100 % ekologiškos lentos, savo sudėtyje neturi švino, joms gaminti nenaudojami pirminiai naftos produktai, o perdirbant medžio dulkes, saugomi medžiai.

Nuo 2013 m. “InoWood” gaminiai sertifikuoti pagal aukščiausius šio tipo produktams taikomus reikalavimus.  Vokietijos laboratorija SKZ atliko “InoWood” medžio-plastiko kompozito (WPC) terasinių lentų tyrimus ir patvirtino, kad jos atitinka WPC gamintojų asociacijos QG-Holzwerkstoffe keliamus reikalavimus. 

gamyba_wpc_inowood_compressed.jpg

01

GAMINAME

Vieninteliai Lietuvoje gaminame bio kompozito produktus skirtus tvorai, fasadui terasoms. Pritaikome įvairius pageidaujamus nestandartinius sprendimus. Gaminame vien tik iš perdirbtų žaliavų, nenaudojame pavojingų medžiagų, visi gaminiai yra 100 % perdirbami.

Nuolat tikriname savo gaminių kokybę, atliekame laboratorinius tyrimus laikydamiesi tarptautinių standartų.

Inowood projektavimas wpc terasos (4).jpg

02

PROJEKTUOJAME

Tai pirmasis žingsnis link jūsų svajonių namo fasado, tvoros, terasos ar kitų vidaus ir išorės apdailos elementų. Kompetentingų specialistų komanda suprojektuos jūsų viziją atitinkantį sprendimą.

Prireikus  konsultuojame architektus ar projektuotojų komandą ir atakome į rūpimus klausimus: koks pastato fasadas patvariausias, kokie reikalavimai įsirengiant tvorą, terasą ar kiek kainuoja įrengimas.

Bio-kompozito terasos montavimas.jpg

03

MONTUOJAME

InoWood specialistai operatyviai ir profesionaliai sumontuos įvairius medžio-plastiko bio kompozito gaminius jūsų namuose, biure, viešosiose erdvėse. Pageidaujantiems montuoti patiems – suteikiame įrengimo instrukcijas ir konsultacijas.

Klientams suteikiame atliktų darbų garantiją, operatyviai konsultuojame visais iškilusiais klausimais.

Produkcija

Bio kompozito profiliai gali būti naudojami daugelyje pramonės sričių statybų industrijoje, baldų gamyboje, automobilių pramonėje, visur, kur reikia alternatyvos medienai arba organiškam plastikui. Mūsų gaminami kompozito profiliai gali būti pritaikyti tiltams, prieplaukoms, lieptams, baseinų terasoms, lysvėms, inkilams, aviliams įrengti, vidaus ar lauko baldų gamyboje. Kiekvienam jūsų projektui galime pritaikyti tvarius sprendimus.

 

Šiuo metu bendrovė gamina:

  • BIO kompozito (WPC) profilius - terasinės, tvorų, tvorų segmentų, apdailos lentos bei dailylentės

  • PVC (polivinilchlorido) profilius - plastikinės dailylentės, skirtos vidaus ir išorės apdailai.

  • Plastikinius techninius profilius. Gaminame įvairios paskirties techninius profilius, o sukaupta ilgametė įmonės technologų ir konstruktorių patirtis bei gamybiniai pajėgumai leidžia atlikti bet kokius nestandartinių profilių užsakymus.

  • Technologinę ekstruzinę įrangą. Atliekame metalo elektroerozijos darbus staklėmis “Agie” (vielos Ø 0,15-0,25mm, detalės aukštis<256mm).

Klientams šiuo metu siūlome šias produktų grupes iš bio kompozito (WPC):

kompozito fasadas_WPC lauko dailylentės profiliai_inowood

Fasadų apdaila, lamelės, atitvarai, stoginės, langinės

Tvoros, turėklai, sienelės, atitvarai, segmentinės tvoros, stumdomų vartų sprendimai, tvoros su metalo ar stiklo intarpais

wpc terasines lentos_kompozitas_terasa_inowood

Terasos ir jų priedai, suoliukai, vazonai, laiptai, aikštelės, pakylos, lieptai, prieplaukos

Šviestuvai, vazonai, inkilai, saulės elektrinių stoginės, konteinerių saugyklos, kondicionierių blokų uždengimas, grilio stalai, poilsio gultai

Mūsų klientai

InoWood gaminius jau pasirinko ir į savo projektus integravo įvairios Lietuvos ir užsienio įmonės bei privatūs klientai:

InoWood komanda teikia konsultacijas architektams, statytojams, privatiems ir verslo klientams, atsakydama į įvairius klausimus. Mūsų specialistai, profesionalai ir kvalifikuoti ekspertai, teikia įvairias paslaugas, tokių kaip balkonų įrengimas, fasado montavimas, terasų įrengimas ir kt. Įrengimo kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant užsakovo poreikius, pastato paskirtį, plotą, montavimo tipą ir kitus svarbius faktorius, kuriuos įvertinsime susipažinę su būsimu projektu.

Pateikite užsakymą mūsų parduotuvėje arba atsiųskite turimą informaciją apie planuojamą projektą - mes padėsime pasirinkti bei pateiksime gamybos, projektavimo, pristatymo ir montavimo kainos pasiūlymą. 

Neradote reikalingo gaminio ar produkto ?   Susisiekite su mumis, mes visada pasirengę padėti.

bottom of page