top of page

InoFence tvoros

InoFence tvora, pagaminta iš 100 % perdirbto bio kompozito lentų, patiks vertinantiems ekologiškus ir ilgaamžius gaminius. Natūraliai atrodanti tvora nereikalauja nuolatinės priežiūros bei yra atspari smūgiams ir kitiems išorės reiškiniams (klimato pokyčiams), todėl tai puiki alternatyva tradicinei medinei tvorai, už optimalią kainą.


InoFence tvoros iš bio kompozito lengvai pritaikomos gyvenamųjų namų projektuose ar viešosios paskirties administracinių pastatų erdvėse. Kokybiška tvora ir vartai papildys gyvenamąją aplinką, suteiks jai estetikos, apsaugos teritoriją nuo nepageidaujamų asmenų ar gyvūnų. 

Įsiklausysime į užsakovo poreikius ir pasiūlysime tvarų bei kokybišką sprendimą. 


InoWood specialistai projektuoja tvoras pagal užsakovo pateiktus duomenis, pritaiko gaminius pagal architektūrinį projektą ar kliento viziją. Profesionali montavimo komanda gali atlikti visus su montavimu susijusius darbus greitai ir kokybiškai arba pateiksime rekomendacijas, kaip sumontuoti patiems. 


InoFence tvoros montavimas

InoWood tvoros pagrindinės sudedamosios dalys: kompozito lentos, stulpo profilis ir uždengimas.  Jei pagrindas paruoštas - šių profilių dėka tvorą iš medžio - plastiko kompozito įrengsite lengvai ir greitai.

Montavimo instrukcijas rasite atsisiuntimų skyrelyje.

​Susiję projektai

bottom of page