top of page

InoSide fasadai

InoSide – sprendimas, skirtas namų fasadų ir pastogių apkalimui. Šios sistemos dėka namo fasadas bus ilgaamžis, o jo išvaizda nepriekaištinga.

InoWood fasado sistema, kuri gaminama iš 100 % perdirbto bio kompozito, leis įgyvendinti drąsiausius fasado sprendimus. InoSide fasadai funkcionalūs, ilgaamžiai, išsaugantys savo spalvos savybes, atsparūs išorės veiksniams – kenkėjams, puvimui, drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, nepalankioms oro sąlygoms.


Kiekvienas namo ar kitos paskirties pastato fasadas ir jo sprendimai yra unikalūs, eksterjeras turi išsiskirti ne vien grožiu, tačiau ir patvarumu. InoWood siūlo platų fasado apdailos ir fasado detalių pasirinkimą. 


InoWood specialistai individualiai kiekvienam projektui pritaiko fasado sistemas – jas projektuojame, montuojame, taipogi konsultuojame įvairiais iškilusiais klausimais architektus, statytojus ir klientus planuoojančius įsirengti bio kompozito fasadą. 

Profesionali montavimo komanda gali atlikti visus su montavimu susijusius darbus greitai ir kokybiškai arba pateiksime rekomendacijas, kaip sumontuoti patiems. 


InoSide sistemos įrengimas

InoSide WPC fasado (apkalos) sistemą sudaro kelių rūšių apkalos lentos, papildomi apdailos profiliai bei nerūdijančio plieno tvirtinimo elementai.

Namo apkalimui naudokite  medžio- plastiko kompozito (angl. WPC)  apkalos lentas ir papildomus profilius, kurie pasižymi visomis WPC produktų charakteristikomis. Tai sprendimas, kurio dėka namo fasado išvaizda ilgam išliks nepriekaištinga ir nereikalaus papildomos kasmetinės priežiūros.


InoWood įgyvendintų įvairių projektų pavyzdžių galite pamatyti mūsų  objektų nuotraukų galerijoje.

​Susiję projektai

bottom of page