top of page

VC Magnum terasa

Profilis:

Spalva:

Pilka

Kaune duris atvėrė didžiausias mieste verslo centras Magnum, kurio plotas siekia net 32 tūkst. m². A+ energinės klasės pastatas darniai įsiliejo į jį supančią architektūrą, jai suteikė dar daugiau šiuolaikiškumo, o verslo centro darbuotojams ir svečiams leido džiaugtis unikalia laikinosios sostinės panorama. Įrengiant naujojo pastato terasą buvo pasirinktos InoWood medžio plastiko kompozito terasinės lentos.

Lietuvos gamintojo pilnavidurės „Solid“ terasinės lentos yra nedegios, ilgaamžės, praktiškos ir puikiai pritaikytos viešosioms erdvėms. Tai puiki alternatyva standartiniam sprendimui, kai pasirenkamos įprastos medinės terasinės lentos. Terasinės lentos iš bio kompozito reikalauja minimalios priežiūros, yra neslidžios ir atsparios įvairiems išoriniams veiksniams.

Terasos verslo centre įrengimas įmonės komandai iškėlė ne vieną iššūkį – kaip išspręsti aukščių ir erdvių klausimus, kaip prisitaikyti prie terasos technologinių ypatumų. Todėl InoWood komanda pasitelkė tiek profesionalių architektų, tiek užsienio partnerių pagalbą ir konsultacijas.

Originalus projektas padėjo išskirti InoWood gaminamas medžio-plastiko terasų lentas, lauko apdailos dailylentes ir jų privalumus. Taip pat atskleidė plačias bio kompozito profilių panaudojimo galimybes. Magnum projektui buvo gaminamos 6 m ilgio bio kompozito terasinės lentos, kurias rangovai pjaustė statybų aikštelėje ir pritaikė pagal vietą, kadangi esant sudėtingam planavimui ir aukštėjimams, reikėjo suderinti praktiškumą ir ergonomiškumą.

InoWood terasos įrengimas savo kaina ir kokybe ypač konkurencingas rinkoje. Terasos lentų, terasos montavimo kaina priklauso nuo užsakovo projekto ploto, techninių reikalavimų ir parametrų, medžiagų kiekio ir daugelio kitų kriterijų.


Nuotr. aut. Ignas Gaižauskas

bottom of page