top of page

Kompozito terasa ant stogo Sporto g.

Vilnius

Profilis:

TLRC

Spalva:

Antracitas

Įrengti InoWood medžio-plastiko kompozito terasą ant verslo centro stogo Vilniuje, buvo puiki idėja. Siekiant sukurti tvarią, draugišką aplinkai ir komfortišką erdvę darbuotojų poilsiui ar susitikimams, architektai pasirinko biokompozito gaminius bei patikėjo terasos įrengimą InoWood komandai.


 Co-extrusion biokompozitas - medžiaga, kuri yra labai atspari drėgmei, UV spinduliams ir temperatūros svyravimams. InoWood profiliai sertifikuoti, turi Broof degumo klasę. Profiliai pagaminti co-extrusion technologijos būdu yra dar tvirtesni ir atsparesni aplinkos poveikiams. Todėl terasos ant stogų iš InoWood biokompozito profilių puikiai tinka objektams, kurių stogai plokšti.


 Co-extrusion kompozito profiliai gaminama iš perdirbtų medžiagų, todėl yra ekologiškesni nei grynas plastikas ar mediena.

 Galite pasirinkti medžio plastiko kompozito spalvą ir tekstūrą, kuri derės su bendru pastato dizainu.

InoWood lentų terasa ant biurų komplekso stogo gali tapti vertinga erdve, skirta darbuotojų poilsiui ir socializacijai. Tinkamai suprojektuota ir įrengta, ji ne tik pagerins darbo aplinką, bet ir pridės estetinę bei finansinę vertę pastatui.


bottom of page