top of page

Terasa ir sienelė iš InoWood profilių

Lietuva

Profilis:

Spalva:

Greta šiuolaikiško pastato įrengtame uždarame kieme integruoti gamintojo InoWood sprendimai. Įmonė pagamino jaukią terasą ir sienelę. Naujosios WPC terasinės lentos ir sienelės lentos – iš bio kompozito profilių, kurie 100% perdirbti ir perdirbami, todėl tausoja aplinką, medžius ir yra saugūs.

Terasos prie namo – šiandien vis labiau populiarėjantis sprendimas, kuris puošia aplinką. Ši erdvė išsiskiria savo funkcionalumu – terasa pritaikoma poilsio, laisvalaikio, darbo zonai, jos sienelė suteikia privatumo ir stilistinio vientisumo, o terasoje įrengta stoginė puikiai apsaugo nuo nepageidaujamų gamtos reiškinių, pavyzdžiui, lietaus ar sniego.

Standartinė terasa yra nesudėtingas statinys, atitinkamai terasų įrengimas gana paprastas procesas. Tačiau terasai, taip pat kaip ir sklype esančiam pagrindiniam pastatui, turi būti klojami pamatai, pasirenkamas tinkamas pagrindas. InoWood specialistai klientus dažnai konsultuoja terasų ir įvairių kitų statinių įrengimo klausimais – gyventojai terasas, sieneles kartais įsirengia savarankiškai, pasitardami su profesionalais.

Lietuvos architektai, statybų kompanijos ir vystytojai ar pavieniai fiziniai asmenys vis dažniau įvertina tvarumo svarbą ir renkasi inovatyvaus Lietuvos gamintojo profilius bei konsultacijas. Mūsų įmonės bio kompozito terasinės lentos kaina priklauso nuo užsakovo projekto tipo, ploto, techninių parametrų, montavimo darbų ir kitų susijusių veiksnių.

bottom of page