top of page

„PARK TOWN“ terasa ant stogo

Vilnius, Lietuva

Profilis:

TLR

Spalva:

Pilka

„East Hills“ pastate Vilniuje esanti „Park Town“ verslo centro terasa ant stogo elegantiškai sujungia gamtinius ir urbanistinius elementus. Čia po dienos darbų ar per pietų pertrauką galima užsukti pailsėti, susikaupti dienos darbams ar atsipalaiduoti ir pasimėgauti ramybe. InoWood bio kompozito terasa – puiki architektūrinė tąsa netikėtoje erdvėje.

Projekto autorius architektas Gintautas Baranauskas.


Terasinės sistemos  InoDeck sprendimas – nereikalauja periodinių terasos priežiūros darbų, lentos atsparios dėvėjimuisi, įbrėžimams, aplinkos poveikiui – UV spinduliams, temperatūrų svyravimams, drėgmei, ugniai, todėl WPC lentos yra itin populiarus sprendimas visuomeninių erdvių eksterjeruose bei interjeruose!

Vienas iš paskutinių  „Inowood” projektų – moderni WPC terasa, verslo centre, Vilniuje. „Park Town” (Užsakovas „MG Valda”) biurų kompleksas išsiskiria ne tik arhitektūrine išraiška, bet ir išskirtine komfortiška aplinka, skirta šiuolaikiškam žmogui! Architektų ir dizainieirų komanda (UAB „Ekspozicijų sistemos”, dizainerė Skirmantė Vaitkevičiūtė, MB „Menas ir jėga”, arch. PV Gintas Baranauskas, arch. PV Daina Lasauskienė, arch. Agnė Baranauskaitė), pritaikiusi inovatyvius mažuosius architektūrinius sprendimus, suprojektavo  verslo centro poilsio zoną. 170 m² terasoje įrengta poilsio zona kartu su unikaliais suolais iš medžio – plastiko kompozito bei kitais  interjero atributais, sukuria ypatingai raminančią atmosferą biurų darbuotojams.  Kartu su dizainieriais ir architektais buvo ieškoma daugybės techninių sprendimų, skirtų originalių suolų montavimui, bei specialiai šiam projektui buvo sukurti nauji wpc profiliai. Projekto darbuose buvo panaudotos „Inowood” „Solid 20″ pilnavidurės WPC terasinės lentos bei jų  dviejų  spalvų derinys  – pilka ir specialiai šiai erdvei  gamyklos technologų sukurta pilkai ruda spalvos.


Daugiau nuotraukų rasite verslo centro puslapyje.


bottom of page