top of page
InoBox Maxi konteinerių saugykla-stoginė Inowood gaminiai iš biokompozito aplinkai, tvorai, terasai, fasadui,

InoWood sukūrė ir pagamino tvirtas – korpusas pagamintas iš nerūdijančio metalo ir tvarias – apdaila iš perdirbto bio kompozito konteinerių stogines InoBox. Kurių paskirtis ir naudojimas gali būti labai įvairūs.

Viena iš panaudojimo InoBox Maxi galimybių: individualių namų kiemuose stovintiems neišvaizdiems plastikiniams didesniems  šiukšlių konteineriams paslėpti. Kartu ši pastogė sukuria tolygų ir stilingą rūšiavimo tašką.  Kita galimybė: sodo reikmenų sandėliukas ar dviračių ir  motociklų  patikima saugojimo vieta – sandėliukas.  Priklausomai nuo poreikio, galima įrengti vieną ar daugiau besijungiančių ar atskirų InoBox pastogių.

InoBox Maxi konteinerių saugykla-stoginė

999,00 €Price
Profilio spalva
  • 1680 × 1380 × 1420 mm

Į užsakymą pridėkite pageidaujamus gaminius ir kiekius. Patvirtinus užsakymą mes susisieksime su Jumis dėl papildomų užsakymo detalių ir parengtą pasiūlymą atsiųsime jums nurodytu el. paštu.

Jei nežinote reikalingo ilgio, kiekio ar būtinų priedų - atsiųskite savo projektą mums el.paštu arba prisekite kontaktų formoje - parengsime jums projektavimo, gamybos, pristatymo ir montavimo pasiūlymą.

* Daugiau informacijos apie gaminių grupes ir technines savybes rasite  Gaminių puslapiuose.

* Montavimo instrukcijas, technines specifikacijas ir kitą naudingą informaciją rasite čia.

Susiję produktai