top of page

Vingio parko suolai

Vingis Park, Vilnius, Vilnius City Municipality, Lithuania

Profilis:

Spalva:

Pilka

Atlikus sostinėje įsikūrusio Vingio parko estrados rekonstrukciją, atnaujintas pastato fasadas, sutvarkytos bendros patalpos, įrengta lauko elektros ir įgarsinimo sistema, taip pat renovuoti susidėvėję mediniai suolai. Renovacijos metu atnaujinant estradoje esančius suolus, pagrindinis užsakovas – miesto savivaldybė – rinkosi gamintojo InoWood lauko apdailos dailylentes. Ilgaamžis, lengvai prižiūrimas bio kompozitas, iš kurio pagaminti naujieji suolai – tapo puikia alternatyva medienai.

Vingio parkas yra vienas pagrindinių traukos objektų vilniečiams ir miesto svečiams. 1965 m. ši erdvė buvo rekonstruota, pritaikyta masiniams renginiams ir poilsiui. Didžiojoje laukymėje pastatyta Vingio parko estrada, įrengta 2 ha ploto aikštė. Parkas ir jame įsikūrusi estrada mena turtingą istoriją – čia vyko ir tebevyksta svarbiausi renginiai Lietuvoje, pavyzdžiui, Dainų šventė. Todėl ypač svarbu užtikrinti aukštos kokybės patirtį ir patogumą visiems dalyviams, saugumą žaidžiantiems vaikams bei estrados statinį darniai įkomponuoti į supančią gamtą.

InoWood medžio-plastiko kompozito gaminys – suolo profilis PS atitiko visus keliamus reikalavimus medžiagos tvarumui ir ekologiškumui. Įmonės atstovai džiaugiasi, kad vis daugiau architektų, dizainerių atranda bio kompozito profilius, vertina jų natūralumą ir aukštą kokybę.

Gamintojo siūlomos plastikinės lentos ir WPC lentos šiandien yra paklausios statybų rinkoje. Įmonė prisideda tiek prie valstybinės reikšmės objektų statybų ir renovacijų, tiek prie privačių namų, vasarnamių ar kitų objektų statybų. Kiekvienam užsakovui siekiama pateikti šiuolaikišką sprendimą, kuris atitiktų visus techninio projekto reikalavimus ir individualius poreikius.

bottom of page