top of page

Segmentai

InoWood bio kompozito tvorų segmentai yra pagaminti iš unikalios medžio plastiko kompozito, sudaryto iš 50% medienos miltų ir 50% perdirbto PVC. Šios tvoralentės nereikalauja ypatingos priežiūros, nes nereikia nuolatinio perdažymo, alyvavimo ar impregnavimo antiseptikais. Jos išlaiko savo spalvą, neblunka ir yra atsparios puvimui, drėgmei, UV spinduliams, šalčiui ir grybeliams.


Tvirtas Rėmas, pagamintas iš plieno ir aliuminio, dažytas milteliniu būdu, užtikrina tvoros ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Su mūsų BIOkompozito tvorų segmentais praturtinsite savo aplinką patvarumu ir ekologija.


InoWood specialistai projektuoja tvoras pagal užsakovo pateiktus duomenis, pritaiko gaminius pagal architektūrinį projektą ar kliento viziją. Profesionali montavimo komanda gali atlikti visus su montavimu susijusius darbus greitai ir kokybiškai arba pateiksime rekomendacijas, kaip sumontuoti patiems. 


Segmentinės tovros montavimas

Montavimas yra paprastas - tiesiog pritvirtinkite segmentus prie stulpų. Be to, galite įsigyti estetiškus stulpus iš tos pačios medžio plastiko kompozito medžiagos.


InoWood bio kompozito gaminiai yra 100% ekologiški, nenaudojame pavojingų medžiagų gamyboje, o tvoralentės yra visiškai perdirbamos. Minkštas, glotnas paviršius kviečia medžiu ir beveik nesiskiria nuo natūralios medienos, neturėdamas jos trūkumų. Mūsų gamintų profilių tankis yra didesnis nei kitų gamintojų, užtikrinant didesnį atsparumą mechaniniam poveikiui ir dilimui. Tvoralentės yra nedegios ir lengvai plaunamos aukšto slėgio plovimo įranga.

​Susiję projektai

bottom of page