top of page
Tvoros segmentas SEC130 InoWood medžio plastiko kompozito terasinės lentos wpc tvorų segmentai fasado apdailos profiliai

Tvoros segmentas pagamintas iš BIOkompozito tvoralenčių SEC130. Šis tvoros segmentas uždaras, tvoralentė pakankamai stora. Ją galima montuoti ir prie visuomeninės paskirties pastatų, ir privačiuose kiemuose. Tvora gražiai atrodo iš abiejų segmento pusių, nesimato jokių tvirtinimo detalių. Segmentą reikia surinkti, komplektą sudaro profiliai SEC130 ir U formos metaliniai profiliai. Jo montavimas prie stulpų labai paprastas. Atrodo moderniai ir estetiškai, puikiai dera prie šiuolaikinio eksterjero.

InoWood tvoros segmentai SEC130 skirti prekybos centrų, sandėliavimo vietų, triukšmingų viešųjų erdvių aptvėrimui – izoliavimui.SEC130 tvoros segmentas paruoštas naudojimui.

 

1m² kaina – 75 EUR

 

Pastaba! Tvirtinimai ir stulpai į kainą neįeina.

Tvoros segmentas SEC130

225,00 €Price
Segmento spalva
Profilio spalva
  • 2000 x 1500 mm (dažytas milteliniu būdu)

Į užsakymą pridėkite pageidaujamus gaminius ir kiekius. Patvirtinus užsakymą mes susisieksime su Jumis dėl papildomų užsakymo detalių ir parengtą pasiūlymą atsiųsime jums nurodytu el. paštu.

Jei nežinote reikalingo ilgio, kiekio ar būtinų priedų - atsiųskite savo projektą mums el.paštu arba prisekite kontaktų formoje - parengsime jums projektavimo, gamybos, pristatymo ir montavimo pasiūlymą.

* Daugiau informacijos apie gaminių grupes ir technines savybes rasite  Gaminių puslapiuose.

* Montavimo instrukcijas, technines specifikacijas ir kitą naudingą informaciją rasite čia.

Susiję produktai