top of page
Tvorų segmentas SEC100 InoWood terasines lentos, tvoru segmentai, fasado apdaila

Tvoros segmentas SEC100 pagamintas iš BIOkompozito profilių SE100 ir metalinio, milteliniu būdu dažyto rėmo. Tvoralentės pagamintos iš 50% medienos miltų ir 50%  perdirbto PVC. Medžio plastiko kompozito tvoralentėms nereikia specialios priežiūros – nuolatinio perdažymo, alyvavimo, impregnavimo antiseptikais. WPC profiliai išlaiko spalvą, neblunka.Tvoralentės atsparios puvimui, drėgmei, sugeria lėčiau ir žymiai mažiau vandens nei medis, atsparios UV poveikiui, šalčiui, ledui, grybeliams, mikroorganizmams, nerūdija.

 

Tvoralentės matmenys: 25x100x1500mm. Atstumas tarp lentų  25mm. Viršutinė tvoros segmento dalis gali būti uždengta U formos aliuminiu profiliu (yra komplekte).Tvoros segmentas jau surinktas gamykloje Lietuvoje. Segmentinės tvoros montavimas nesudėtingas, reikia tik pritvirtinti prie stulpų. Tvirtinama prie metalinių arba medžio plastiko kompozito stulpų (galima įsigyti atskirai).

 

1m²  kaina -100 EUR

Tvoros segmentas SEC100

299,00 €Price
Segmento spalva
Profilio spalva
  • 2000 x 1500 mm

Į užsakymą pridėkite pageidaujamus gaminius ir kiekius. Patvirtinus užsakymą mes susisieksime su Jumis dėl papildomų užsakymo detalių ir parengtą pasiūlymą atsiųsime jums nurodytu el. paštu.

Jei nežinote reikalingo ilgio, kiekio ar būtinų priedų - atsiųskite savo projektą mums el.paštu arba prisekite kontaktų formoje - parengsime jums projektavimo, gamybos, pristatymo ir montavimo pasiūlymą.

* Daugiau informacijos apie gaminių grupes ir technines savybes rasite  Gaminių puslapiuose.

* Montavimo instrukcijas, technines specifikacijas ir kitą naudingą informaciją rasite čia.

Susiję produktai