top of page
Tvoros segmentas TU InoWood medžio plastiko kompozito terasinės lentos wpc tvorų segmentai fasado apdailos profiliai

Segmentas tvorai pagamintas iš medžio plastiko kompozito profilio TU ir plieninio rėmo nudažyto milteliniu būdu. Tvoros segmento dizainas leidžia matyti identišką vaizdą iš abiejų pusių. Segmento profilis pagamintas iš 50% medienos miltų ir 50% perdirbto PVC.

 

InoWood tvorų segmentai iš bio kompozito – ilgaamžiai, tvarūs, 100% perdirbti ir perdirbami.

InoWood tvoros segmentai TU gali tapti puikia puošmena namo kieme ar sodyboje.

Pintas tvoros segmentas paruošti naudojimui.

Bio kompozito tvora – lengvai ir greitai sumontuojama. InoWood specialistai operatyviai sumontuos jūsų tvorą arba suteiks konsultaciją, kaip galite tvorą susimontuoti savarankiškai.

Kokia tvoros įrengimo kaina? InoWood tvoros segmentų kaina priklauso nuo Jūsų pageidaujamo tvoros ilgio (norėdami sužinoti tikslią tvoros įrengimo kainą, kreipkitės į InoWood specialistus).

 

Aukščiausios kokybės tvoros segmentams iš bio kompozito reikalinga tik minimali priežiūra, todėl tai yra puiki alternatyva tradicinei medinei tvorai. InoWood tvoros segmentai yra ilgaamžiai, neslidūs, atsparūs smūgiams, puvimui, drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, nepalankioms oro sąlygoms.

 

1m² kaina – 66 EUR

Tvoros segmentas TU

198,00 €Price
Segmento spalva
Profilio spalva
  • 2000 x 1500 mm

Į užsakymą pridėkite pageidaujamus gaminius ir kiekius. Patvirtinus užsakymą mes susisieksime su Jumis dėl papildomų užsakymo detalių ir parengtą pasiūlymą atsiųsime jums nurodytu el. paštu.

Jei nežinote reikalingo ilgio, kiekio ar būtinų priedų - atsiųskite savo projektą mums el.paštu arba prisekite kontaktų formoje - parengsime jums projektavimo, gamybos, pristatymo ir montavimo pasiūlymą.

* Daugiau informacijos apie gaminių grupes ir technines savybes rasite  Gaminių puslapiuose.

* Montavimo instrukcijas, technines specifikacijas ir kitą naudingą informaciją rasite čia.

Susiję produktai