top of page
Reguliuojama atrama –SFT08/20

Reguliuojama atrama – pjedestalas SFT08/20. Naudojama pagal instukciją InoDeck biokompozito terasų montavimui.

Reguliuojama atrama –SFT08/20

2,40 €Price
 • SFT08/20

 • KAINA:

  Visos kainos nurodytos su PVM.

  Profilių kainos nurodytos be kalibravimo pagal tikslius ilgius, t.y. gaminami profiliai gali būti šiek tiek ilgesni ( iki 30 mm), nei nurodyta esamame pasiūlyme ir tai nelaikoma reklamacijos priežastimi.

   

  SPEC. ILGIO UŽSAKYMAI:

  Užsakant spec. ilgio gaminius taikoma priemoka ir gamybos terminas derinamas atskirai.

  Užsakant spec. ilgio projektus, kuriuose yra ir standartinio ilgio lentos, visoms gaminamoms lentoms taikoma spec. ilgio kaina.

  Gaminamų profilių žingsnis - 0,1 m, profiliai gali būti šiek tiek ilgesni (iki 20 mm).

   

  REKOMENDACIJOS MONTAVIMUI:

  Prieš pradedant darbą, būtina atidžiai susipažinti su montavimo instukcijos rekomendacijomis.

  Gamintojas ir pardavėjas neatsako už galimą žalą ir/ar produkto pažeidimus, jeigu jis bus neteisingai montuojamas. Jeigu pirkėjas nesilaikys montavimo instrukcijų, jis neteks garantijos visai sistemai.

  Gaminiai iš medžio- plastiko kompozito negali būti naudojami kaip nešančiųjų konstrukcijų elementai.

  Gaminius iš medžio-plastiko kompozito galima apdirbti mechaniškai (pjauti, gręžti, obliuoti) ir montuoti, kaip ir gaminius iš įprasto medžio, naudojant standartinius instrumentus. Medžio-plastiko kompozito gaminių pjovimui rekomenduojama naudoti pjūklus su smulkiais dantukais arba diskinį pjūklą, skirtą PVC ir DSP pjovimui.

  Optimali temperatūra montavimo darbų atlikimui yra nuo+5°Ciki+30°C

  Terasos sistemą būtina montuoti ant paruošto pagrindo (pamato).

  Po prekių sumontavimo pretenzijos dėl nekokybiškų prekių nepriimamos. Pirkėjas, tvirtindamas užsakymą, yra susipažinęs su šia informacija.

   

  SPALVOS:

  Populiariausios standartinės spalvos yra:

  • antracitas (spalvos kodas – 09),

  • ruda (spalvos kodas – 10)

  • pilka (spalvos kodas – 08).

   

  Standartinių spalvų gaminiai pagaminami per 1-3 savaites, o nestandartinių spalvų: smėlio (spalvos kodas – 01), kedro (spalvos kodas 02) ir muskato (spalvos kodas – 03) gamybos terminas derinamas individualiai su kiekvienu užsakovu.

   

  Medžio-plastiko kompozito profilių spalvų sodrumas bei atspalviai skirtinguose profiliuose ir partijose (kartais net ir viduje) gali skirtis (iki 20 %), ir tai nėra laikoma nekokybiška produkcija. Jei sumontavus medžio-plastiko kompozito profilius pastebėsite atspalvių skirtumus, žinokite, jog laikui bėgant jie susivienodina. Spalvos stabilizavimosi procese dalyvauja labai daug atskirų veiksnių (vanduo, ventiliacija, saulės radiacija, lietus, dulkės, oras ir t.t.), kurie kiekvienas vaidina tam tikrą vaidmenį šiame procese, dėl to mes, deja, negalime pasakyti tiksliai, kiek tai trunka. Paprastai per 6-8 savaites.

   

   

Į užsakymą pridėkite pageidaujamus gaminius ir kiekius. Patvirtinus užsakymą mes susisieksime su Jumis dėl papildomų užsakymo detalių ir parengtą pasiūlymą atsiųsime jums nurodytu el. paštu.

Jei nežinote reikalingo ilgio, kiekio ar būtinų priedų - atsiųskite savo projektą mums el.paštu arba prisekite kontaktų formoje - parengsime jums projektavimo, gamybos, pristatymo ir montavimo pasiūlymą.

* Daugiau informacijos apie gaminių grupes ir technines savybes rasite  Gaminių puslapiuose.

* Montavimo instrukcijas, technines specifikacijas ir kitą naudingą informaciją rasite čia.

Susiję produktai