top of page
Inowood lysvė-1 pakelta lysvė

InoWood pakelta Lysvė-1 iš Bio kompozito. Tai yra perdirbtų medžio/plastiko žaliavų, kitaip „amžino medžio“ Lietuvos gamintojo InoWood, sukurta ir pagaminta lysvę, kurią galima vadinti – „amžina lysve“. Dažnam smagu užsiauginti savo daržovių, bet įprastos lysvės visai nesižiūri šiuolaikiško namo fone. InoWood pakeltos Lysvės-1 puikiai tiek darže prie privataus namo, tiek  daugiabučių balkonuose ar ložėse. Bio kompozito pakeltas lysves verta įsirengti ne tik dėl estetikos, bet ir dėl lengvesnės priežiūros auginant daržoves, gėles, prieskoninius augalus, bet ir dėl praktiškumo, bei gaminio ilgaamžiškumo.

 

Modelis LK-1. Gylis 30 cm. Talpa ~140 l.
Stulpai – spalva antracitas, sienos – pilkos.
Prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis, nuo pateiktos nuotraukos.

InoWood Lysvė-1

289,00 €Price
  • 1089 × 547 × 765 mm

Į užsakymą pridėkite pageidaujamus gaminius ir kiekius. Patvirtinus užsakymą mes susisieksime su Jumis dėl papildomų užsakymo detalių ir parengtą pasiūlymą atsiųsime jums nurodytu el. paštu.

Jei nežinote reikalingo ilgio, kiekio ar būtinų priedų - atsiųskite savo projektą mums el.paštu arba prisekite kontaktų formoje - parengsime jums projektavimo, gamybos, pristatymo ir montavimo pasiūlymą.

* Daugiau informacijos apie gaminių grupes ir technines savybes rasite  Gaminių puslapiuose.

* Montavimo instrukcijas, technines specifikacijas ir kitą naudingą informaciją rasite čia.

Susiję produktai