top of page

BIO KOMPOZITO PROFILIAI INTEGRUOTI „PARK TOWN“ TERASOSE VILNIUJE

InoWood

2022-01-06

InoWood pagamintos bio kompozito terasos – puiki verslo centro „Park Town“ pastato fasado architektūrinė tąsa

InoWood pagamintos bio kompozito terasos – puiki verslo centro „Park Town“ pastato fasado architektūrinė tąsa. Terasos tapo neatsiejama verslo centro dalimi ir elegantiškai sujungė gamtinius ir urbanistinius elementus. Projekto autorius architektas Gintautas Baranauskas.


Įgyvendinant projektą buvo siekiama sukurti modernias ir stilingas erdves, kuriose biurų darbuotojai ir lankytojai mėgautųsi trumpomis atokvėpio valandėlėmis. Taip pat InoWood terasų įrengimas buvo išskirtinis – jų gamybai nereikėjo nukirsti nei vieno medžio. Bio kompozitas yra 100 % perdirbta ir perdirbama medžiaga, todėl tausoja aplinką, medžius ir yra visiškai saugi.


Įmonės specialistai džiaugiasi, kad užsakovai pasirinko tvarią ir ilgaamžę medžio-plastiko  kompozito medžiagą. Lauko terasos įrengimas vyko ypač operatyviai, visi darbai buvo atlikti numatytu laiku. InoWood specialistai optimaliausio sprendimo ir išraiškos formos ieškojo kartu su pagrindiniais projekto architektais.

Šiandien stebima tendencija, kad terasų montavimas ir gamyba tampa vis paklausesne paslauga. Įprastos terasos persikelia į nestandartines erdves, pavyzdžiui, verslo centrus, viešuosius pastatus. Privačių namų sektoriuje jos taip pat išgyvena tikrą pakilimą, gyventojams vis aktualesnės terasų įrengimo idėjos ir jų praktinis įgyvendinimas. Todėl mūsų įmonės siūlomos lauko terasos kaina yra konkurencinga, prieinama ir pritaikoma kiekvienam sektoriui.


Projekto nuotraukas galite pažiūrėti galerijoje.


bottom of page