top of page

INOWOOD VILNIUJE ĮRENGĖ MODERNIĄ PERGOLĄ IR TERASĄ ANT STOGO

InoWood

2021-08-19

Sostinės centre ant pastato stogo įrengta originali pergola (stoginė) ir terasa – itin patrauklus šiuolaikinės architektūros pavyzdys.

Sostinės centre ant pastato stogo įrengta originali pergola (stoginė) ir terasa – itin patrauklus šiuolaikinės architektūros pavyzdys. InoWood specialistų pasiūlytas bio kompozito stoginės ir terasos sprendimas profesionalių montuotojų buvo operatyviai integruotas gyvenamajame pastate.


InoWood konstruktoriai iš bio kompozito lamelių suprojektavo stoginę, kuri idealiai dera prie šiuolaikinio pastato stiliaus ir įrengė terasą, iš kurios atsiveria neapsakomo grožio miesto vaizdas. Stoginė terasoje – šiuolaikiškas ir komfortiškas sprendimas, puikiai tinkantis bet kuriam moderniam pastatui. Pergola gali būti įrengiama ant stogo, namo terasoje pirmame aukšte, verandoje, kartais stoginė įrengiama ir siekiant apsaugoti automobilį nuo kritulių. Šis statinys efektyviai apsaugo nuo kaitrios saulės spindulių, lietaus, vėjo, sniego ir kitų gamtos reiškinių, temperatūros pokyčių.


Mūsų įmonės siūlomi inovatyvūs bio kompozito sprendimai nuolat integruojami į terasas, stogines, jie užsakovų pamėgti tiek dėl patogumo, tiek dėl organiškos, natūralios sudėties – joje nėra kenksmingų žmogui ir aplinkai medžiagų. Iš perdirbto medžio plastiko pluošto pagamintos aukštos kokybės WPC terasinės lentos, pergolos lentos – ilgaamžės, ekologiškos ir tvarios bei išsiskiriančios savo moderniu dizainu.


Terasos įrengimo kaina priklauso nuo įvairių veiksnių – užsakymo apimties, pastato techninio projekto, ploto, užsakovo keliamų reikalavimų, konstrukcijų ir dizaino sudėtingumo, gamybos apimties ir termino bei daugelio kitų. Stoginės kaina, terasos kaina yra nustatoma įvertinus kiekvieną projektą individualiai. Norėdami daugiau sužinoti apie InoWood gaminius, siūlomus sprendimus pergolai ant stogo ar kokybiškai terasai, ar tai, kokia šiuo metu taikoma WPC terasinės lentos akcija – susisiekite su mumis.


Plačiau apie mūsų gaminamas terasines lentas :
bottom of page