top of page

INOBOX – ATLIEKŲ KONTEINERIŲ TVARI SAUGYKLA

InoWood

2023-05-19

InoWood sukurta tvari ir tvirta konteinerių pastogė – InoBox.

Šiais padidinto vartojimo laikais, žmonėms turi būti aktuali atliekų rūšiavimo, saugojimo ir laikymo klausimas.


Smagu, kai kuo daugiau žmonių suvokia, kad rūšiavimas neatsiejama mūsų buities dalis. Kiekvieno nuosavo namo kieme privalo stovėti trys atliekų konteineriai – popieriui, stiklui ir mišrioms atliekoms. Miesto savivaldybės atliekų tvarkytojai išveža juos kas dvi savaites. Bet dažnai nutinka taip, kad didesnės šeimos ar labiau mėgstantys apsipirkinėti, mišrių atliekų konteinerius (240 l.) užpildo greičiau, nei jie išvežami. Perpildytas atliekų konteineris, pro kurio kraštus kyšo šiukšlių maišeliai tikrai nepuošia namų aplinkos. Paukščiai ar gyvūnai prakirtę / prakandę plastikinius maišelius išnešioja atliekas po gatvę, kiemus, miškus ir parkus. Kas vėl gi nepuošia mūsų aplinkos ir dar nemaloniau – gali plisti įvairios ligos ir bakterijos.

Daugiabučių kiemuose jau pasirūpinta naujoviškais, įleidžiamais į žemę, aptvertais, užrakinamais atliekų konteinerių laikymo variantais. Tai netgi savotiškai puošią kiemus. Nesimėto šiukšlės, kiemsargiams mažiau darbo.


InoWood sukurta tvari ir tvirta konteinerių pastogę – InoBox. Be to, ši pastogė gali būti naudojama net tik šiukšlių konteineriams paslėpti, bet ir kaip sodo įrankių, žoliapjovių, dviračių ar motociklų sandėliukas. Metalo rėmas – konstrukcija, padengta dažais milteliniu būdu, medžio-plastiko kompozito lentų užpildas tai be abejonės amžinas gaminys.

Lietuvoje gaminamų biokompozito profilių spalvų įvairovė suteikia galimybę šią pastogę derinti prie WPC lentų tvoros, terasos, pakeliamų lysvių ar kitų mažosios kiemo architektūros InoWood produktų. Sukurs patrauklią, jaukią ir tvarią aplinką. Visi mūsų biokompozito profiliai yra 100% perdirbti ir perdirbami, taip prisidedame prie švarios aplinkos išsaugojimo ateities kartom.


Visą straipsnį skaitykite čia.


InoBox galite užsakyti mūsų parduotuvėje:


bottom of page