top of page

„PAUPIO“ PROJEKTE INTEGRUOTI INOWOOD BIO KOMPOZITO PROFILIAI

InoWood

2020-10-06

Kuriant kvartalą panaudotos įmonės pagamintos aukštos kokybės WPC lentos iš perdirbto medžio plastiko pluošto.

„Paupys“ – vienas iš įspūdingiausių Vilniaus senamiesčio plėtimosi ir atnaujinimo projektų, kuriame buvęs pramoninis rajonas konvertuojamas į modernų žaliąjį kvartalą. Užupio kaimynystėje vystomą gyvenamųjų namų ir modernių biurų kompleksų projektą galutinai užbaigti planuojama 2022 m. Tačiau naujakuriai įsirengia būstą jau pastatytuose pastatuose bei keliasi gyventi.


Sostinės Senamiestyje 7 hektarų teritorijoje kuriamame kvartale savo indėlį paliko ir Lietuvos gamintojas InoWood. Kuriant kvartalą panaudotos įmonės pagamintos aukštos kokybės WPC lentos iš perdirbto medžio plastiko pluošto. Ilgaamžis, lengvai prižiūrimas bio kompozitas – puiki alternatyva tradicinei medienai. Be to, ši medžiaga ekologiška, tvari ir puikiai atitinkanti žaliąją „Paupio“ viziją.


 InoWood šalia kvartalo gyvenamųjų namų sumontavo kokybiškas medžio plastiko terasas, o įspūdinguose vidiniuose kiemeliuose įrengė unikalius suolus iš InoWood bio kompozito profilių „PS“. Patikimi ir dailūs gamintojo profiliai ir terasos lentos gyventojams leis ilgai džiaugtis tvaria ir gražia aplinka.

Terasų įrengimo idėjos, suolų įrengimo vizijos pateikiamos įvairios, tačiau dauguma užsakovų pageidavimų yra nesudėtingai įgyvendinami. Įmonės specialistų komanda įsitikinusi, kad visi iššūkiai įveikiami, jei jiems skiriama pakankamai laiko ir keliami aukšti kokybės standartai. InoWood užsakovus konsultuoja visais rūpimais klausimais, gamina bio kompozito gaminius ir papildomai teikia tokias paslaugas kaip suoliukų įrengimas, terasos karkaso įrengimas ar terasos montavimas.


Daugiau projekto nuotraukų galite pažiūrėti galerijoje.bottom of page