top of page

Apie mus

InoWood yra vienintelė biokompozito (toliau – WPC) profilių gamykla Lietuvoje ir viena didžiausių WPC gamyklų Šiaurės Europoje. Įmonė savo veiklą skaičiuoja jau 30-us metus. Mūsų vizija – kurti ilgaamžius, tvarius ir aplinką tausojančius gaminius, metančius iššūkį šiuolaikinei statybų rinkai. Aukščiausios kokybės, inovatyvūs biokompozito gaminiai. Lietuvos gamintojo išskirtiniai sprendimai iš InoWood biokompozito profilių tvoroms, fasadams, terasoms, mažajai architektūrai ar kitiems amžino medžio gaminiams. 
Gamykla.jpg

Lietuvos gamintojas

InoWood yra vienintelė medžio-plastiko biokompozito (toliau – WPC) profilių gamykla Lietuvoje ir viena didžiausių WPC gamyklų Šiaurės Europoje. Įmonė savo veiklą skaičiuoja jau 30-us metus. Mūsų vizija – kurti ilgaamžius, tvarius ir aplinką tausojančius gaminius, metančius iššūkį šiuolaikinei statybų rinkai. Gaminame įvairius biokompozito profilius pastatų vidaus ir išorės, kraštovaizdžio įrengimui – terasų, stoginių, grindų sistemas, fasadų apdailos sistemas, tvorų elementus ir kitus gaminius. InoWood profiliai vis dažniau naudojami įrengti prieplaukoms, lieptams, pėsčiųjų tiltams, baseinų terasoms, lubų ir grindų įrengimams, laiptų porankiams, vaikų žaidimų aikštelių  įrengimams, lysvėms, suolams, aviliams ir inkilams.

Ekologiška. Tvaru. Patikima. Praktiška.

Mes tausojame aplinką – gaminame vien tik iš perdirbtų žaliavų, nenaudojame pavojingų medžiagų, o mūsų gaminiai yra 100 % perdirbti ir perdirbami. Sutelkiame visą dėmesį į aukščiausią gaminio kokybę. Gamykloje yra šešios modernios ekstruzijos linijos, veikiančios 24 val.  be sustojimo. Aukštos kvalifikacijos technologai užtikrina ekstruzijos linijų priežiūrą. Nuolat tikriname gaminių kokybę, laikydamiesi tarptautinių standartų atliekame laboratorinius tyrimus.

inowood_perdirbtas_biokompozoto_profilis_a.jpg
InoWood logo su rankomis.jpg

Mūsų privalumai

Mes lankstūs, greitai reaguojame į klientų norus, mylime ir tausojame aplinką – gaminame vien tik iš perdirbtų žaliavų, nenaudojame pavojingų medžiagų, o mūsų gaminiai yra 100 % perdirbti ir perdirbami.

Įmonė naudoja atsinaujinančius energijos šaltinius ir juos integruoja į kiekvieną projektą, kuriuo nuosekliai rūpinasi nuo pradžios iki pabaigos.

Siūlome nestandartinius sprendimus. 

30 metų  patirties!

Sukaupta ilgametė patirtis ir įgytas profesionalumas leidžia kurti modernius ir tvarius gaminius, siūlyti inovatyvius sprendimus namams ar aplinkai.

Telefonas

(8-5) 2311829

El. paštas

Mus rasite

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page