Kompleksiniai sprendimai

Tausodami savo klientų laiką, siūlome kompleksinius sprendimus ir visas paslaugas “iš vienų rankų”:

Servisas – konsultacijos

InoWood servisas konsultacijos

Visi mūsų konsultantai – savo sritį išmanantys ir ne vienerius metus dirbantys specialistai. Jie mielai jums papasakos apie InoWood technologiją ir privalumus, pasidalins patarimais, kaip teisingai montuoti ir eksploatuoti InoWood sistemas. Nedvejodami kreipkitės iškilus klausimams ar abejonėms. Susisiekite telefonu +370 5 231 1829, el. paštu info@inowood.eu, užpildykite užklausos formą svetainėje ar atvykite į mūsų parduotuves. Esant poreikiui – galime atvykti konsultacijai pas Jus.

 

Pristatymas

Pristatymas

Išsirinkus ir įsigijus bet kuriuos InoWood medžio-plastiko kompozito gaminius, Jums nereikės rūpintis jų transportavimu. Patyrę vairuotojai ir specialiai tam pritaikytos transporto priemonės pristatys pirkinį Jūsų pasirinktu adresu.

 

Montavimas

montavimas

Kiekvienas daro tai, ką išmano geriausiai. Patyrę, ne vienerius metus dirbantys InoWood meistrai atvyks pas Jus ir sumontuos jūsų terasą, tvorą ar kitą statinį. Jums nereikės rūpintis įrankiais ar gaišti savo brangaus laiko. Jeigu nuspręsite InoWood terasos įrengimo procesą perleisti specialistams, kreipkitės į mus.

 

Technologija

InoWood technologija

InoWood medžio-plastiko kompozito sudėtis – 50 proc. medžio pluoštas (miltai) ir 50 proc.  plastikas (PVC) su įvairiais priedais (lubrikantai, fungicidai, antioksidantai, UV spindulių filtrai, stabilizatoriai). Tokia  sudėtis lemia padidintą atsparumą drėgmei, mechaniniams pažeidimams, pelėsiui, ugniai.    [/full_width] 

 

 

Gamyba

Per eilę metų pastebėta, jog tik valdant kiek įmanoma daugiau procesų bei dalyvaujant juose, pasiekiamas norimas rezultatas. Tad beveik visą gamybos procesą nuo žaliavos gamybos iki galutinio produkto prižiūrime ir kontroliuojame patys.

Vis dar turite klausimų ar norite išsamesnės konsultacijos – kreipkitės ir mes mielai Jums padėsime.